Categories
התפתחות אישית

קיצור דרך להצלחה – יש דבר כזה

אם אתה רוצה לעשות שינוי בחיים שלך, ואתה לא יודע איך או שאתה מחפש דרך להגיע יותר מהר למטרות שלך, בפוסט הזה אני הולך להראות לך שיטה פשוטה שאני משתמש בה על מנת להתקדם ולהתפתח בחיים שלי. האמת שזה מאוד פשוט ואפשר בעצם לסכם את כל התורה במשפט אחד קצר:

אתה צריך להיות מאוד בררן ממי אתה מקבל עצות.

קיצור דרך להצלחהקח את חמשת האנשים העשירים ביותר שאתה מכיר (או שאתה מקשיב לעצות שלהם), עשה ממוצע של השכר שהם מרווחים ורוב הסיכויים שתגיע למספר שקרוב מאוד למשכורת שלך.

 אתה בטח לא תיקח טיפים לדיאטה מאדם שמן, לא תבקש עצות לזוגיות מוצלחת מרווק, ולא תקשיב לעצות תעסוקה ממובטל. כשאני אומר את זה ככה, זה נשמע מובן מאליו, אבל יש כל כך הרבה אנשים שאני מכיר שממש מבקש עצה עסקית משכירים, שב-95% מהמקרים אין להם שום מושג בעסקים, וזו הסיבה שהם עדיין חיים רק ממשכורות.

הבעיה עם קבלת עצות מאנשים שאין להם מומחיות בתחום שבו אתה מתעניין היא שלכל אחד יש דעה, והם אוהבים לשתף אותה בכל פעם ששואלים אותם. זה המקום בו "גונבי חלומות" מתגלים: לכמה מכם היה בעבר מה שהם חשבו שהוא רעיון נהדר, חלום, אבל אחרי ששיתפתם אותו עם הורה, בן זוג או חבר קרוב שוכנעתם לעזוב את זה? החלום שלך נגנב, ולעתים קרובות קורה שאתה רואה שמישהו אחר לקח אחר כך את החלום שלך והפך אותו למציאות לעצמו. אבל רוב הזמן, "גנב החלומות" שלך רק רוצה לעזור לך ולהגן עליך.

הבעיה הייתה בך. ביקשת הדרכה מהמורה הלא הנכון.

אם אתה רוצה שכר גבוה יותר, החלף את החונכים שלך. אם אתה לא מכיר אנשים עשירים, נסה באופן פעיל להגדיל את מספר החברים שלך. למרות שזה יותר שאלה של איכות ולא של כמות, כדי למצוא אדם אחד שיעזור לך אתה צריך להכיר הרבה אנשים. בנוסף, יש לך מזל שאתה נולדת במאה ה-21. אתה יכול ללמוד באינטרנט, פשוט תחפש בגוגל או ביוטיוב את המידע שאתה מחפש. בנוסף יש כל כך הרבה ספרים שאתה יכול לקנות כמעט בכל נושא שתוכל לחשוב עליו. זוהי הדרך למצוא את המנטור הנכון: מצא מישהו שכבר יש את מה שאתה רוצה, ושאל אותו איך הוא עשה את זה. אתה תהיה מופתע, אבל חלק מהם עלול להיות באמת מוכן לעזור לך!

מנטור טוב יקצר את הזמן שלוקח לך ללמוד תהליך

אני יכול לשתף את דוגמה מהחיים שלי: רקדתי סלסה במשך 5 שנים, והייתי בטוח שאני טוב בזה. ידידה שלי, מישהי תותחית, אמרה לי שהיא הולכת לקחת קורס עם מדריך סלסה מקצועי, אז חשבתי שיהיה נחמד ללכת גם לראות מה אני עושים שם. ורק אחרי שהייתי אצלו חלחלה אליי ההבנה של המשפט "אתה לא יודע מה שאתה לא יודע". הסלסה שלי השתפרה באופן דרמטי. הדוגמא שלי היא טובה גם כדי להראות שלפעמים עדיף לשלם כסף למישהו כדי לקבל את ההדרכה הטובה ביותר אפשריות.

הערה אחת לסיום: למרות שכיום אתה יכול למצוא כמעט כל דבר באינטרנט, אני מאמין שזה עדיין הרבה יותר טוב לשאול מישהו שמכיר במקום לעשות את כל המחקר בעצמך. זה יכול לחסוך לך הרבה זמן.

לפעמים חינם יכול לעלות לכם יקר.

האם התוצאות שלכם מספקות אתכם? האם אתם מרגישים שיש לכם תוכנית פעולה שתוביל אתכם לאן שאתם רוצים להגיע? אם לא, אז אולי אתם צריכים להחליף את המנטורים שלכם.

לחיי ההצלחה שלך
חזי.
תתחברו אליי בפייסבוק
ערוץ היוטיוב שלי


 

1) בשיווק רשתי ואין לכם תוכנית מסודרת איך להצליח? קורס חינם ילמד אתכם איך

2) רוצים להצליח בשיווק באינטרנט? סרטון קצר יגלה לכם איך לעשות את זה

 

תמונה: David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *