Categories
כללי

איך לחבר את פייפאל ל-Payoneer עם US Payment Service

שירות ה-US Payment Service של פיוניר (Payoneer) מאפשר לחבר את הפייפאל לכרטיס אשראי. במדריך הזה נראה כיצד עושים את זה.

למעשה שירות ה-US Payment Service של פיוניר, מאפשר לאנשים מחוץ לארה"ב לקבל בקלות כספים מלמעלה מ-200 חברות אמריקאיות גדולות ומוכרות. הרשימה כוללת את פייפאל, אמזון, קליקבנק, אפל ועוד רבות אחרות.
פיוניר היא  היא החברה המובילה בתחומה שמספקת את השירות הזה, שמאפשר לקבל כספים גם מחברות שבדרך כלל עובדות רק עם אמריקאים, או לחסוך עמלות המרה כפולות ומכופלות כשרוב העסקים שלכם הם בדולרים (למשל כשמרוויחים מדרופשיפינג בין אמזון לאיביי). בנוסף, מדובר בחברה ישראלית שיושבת כאן בהרצליה. עוד סיבה טובה למה לעבוד איתם.

איך לחבר את פייפאל לפיוניר

1) אם עדיין אין לך חשבון פיוניר, פתח אחד עכשיו בחינם. ( <= הרשם דרך הלינק הזה וקבל 25$ בונוס בהעברה ראשונה של של 100$ ומעלה)

2) אם עדיין אין לכם כרטיס אשראי של פיוניר, בקשו אותו בהקדם. פייוניר ישלחו אותו אליכם ללא תשלום (הם ייגבו 30$ חד פעמי מההעברה הראשונה שתעבירו לחשבון). משלוח הכרטיס אליכם לוקח בממוצע כ-3 שבועות.

3) הכנס לחשבון הפייוניר שלך, ולחץ על ה-US Payment Service כמו שמופיע בתמונה למטה.

 

payoneer_us_payment_service_menu

 

4) אם האופציה הזאת לא מופיעה אצלכם בחשבון הפיוניר, צרו קשר עם התמיכה של פייוניר.

בכל שלב, אם אתה נתקע בבעיה, לפיוניר יש שירות  תמיכה בצ'אט מצויין שעונים מהר ולעניין.

 

5) פיוניר ישלחו לכם לתיבת הדואר מייל ובו שאלון קצר:
– מה השירות שאתם מציעים (שתמורתו אתם מקבלים כסף בחשבון הפיוניר שלכם).
– יש לצרף לינקים לאתרים ולמוצרים שלכם אם יש לכם כאלו. רצוי שהשם שלכם יופיע בלינקים האלו.
– יש לצרף צילומי מסך של החשבונות שאותם אתם רוצים לצרף לשירות (למשל פייפאל). צילום המסך צריך לכלול את השם שלכם ואת היתרה שלכם בחשבון.
– יש לצרף תצלום של מסמך רשמי מזהה שלכם, כגון רשיון נהיגה, פספורט או תעודת זהות.

6) לאחר מספר ימים אתם תקבלו הודעה שאושרה לכם בקשת ההצטרפות לשירות ה-US Payment Service. אתם תקבלו את הפרטים של חשבון הבנק שלכם בארה"ב במייל.

שימו לב! אסור להעביר כספים לחשבון הזה ממקורות שאינם מאושרים ע"י פייוניר. אם תעשו זאת, ככל הנראה יסגרו לכם את השירות ואולי אפילו את החשבון. אל תקחו סיכונים מיותרים. 

7) כעת צריך לחבר את הפיוניר לפייפאל. הכנס לחשבון הפייפאל שלך, לחץ על Withdraw, ואז על הלינק להעביר כספים לחשבון הבנק.

paypal_withdraw_to_bank

 

8) במסך הבא, יש ללחוץ על הלינק להוסיף חשבון בנק.

paypal_add_bank_account

 

9) אם לא מופיעה לכם האפשרות של להוסיף בנק, או שאתם נתקלים בכל בעייה אחרת בתהליך, יש להתקשר לשירות הלקוחות של פייפאל. קיים סיכוי סביר שהאפשרות לא תהיה זמינה לכם באתר ויש להתקשר לפייפאל ולדבר עם נציג על מנת לפתוח את האפשרות. זוהי חלק ממדיניות האבטחה של פייפאל.
אין מה להלחץ מזה. לי למשל כבר היה באותו חשבון פייפאל חשבון בנק ישראלי שהיה מחובר לחשבון הפייפאל שלי, ואכן האופציה לא הייתה פתוחה לי. למעשה קבלתי הודעה שנראתה כמו הודעת שגיאה שהאופציה הזאת לא זמינה כרגע, ויש לנסות שנית מאוחר יותר.
לאחר שיחה קצרה בעברית עם נציגה של פייפאל (כן, כן, מסתבר שלפייפאל יש נותני תמיכה בעברית) היא פתחה לי את האפשרות הזאת ויכולתי להמשיך.

את מספר התמיכה של פייפאל בעברית למקרה שתצטרכו אותו תוכלו להשיג בלינק הזה:

call_paypal

 

10) במסך הבא, יש למלא את פרטי חשבון הבנק האמריקאי שלכם כפי שקבלתם אותם במייל שנשלח אליכם מפיוניר ברגע שאישרו את הבקשה שלכם להצטרף לשירות ה-US Payment Service.

 

payoneer_us_payment_service_approved

 

מלאו את הפרטים ולחצו על Continue.

 paypal_add_bank_account_us

 

11) על מנת לאשר את חשבון הבנק החדש שלכם, פייפאל תבצע שתי העברות בסכומים של מספר אגורות לחשבון הפיוניר שלכם.

בשלב הזה אני קבלתי מפיוניר מייל נוסף, שדיווח לי שנכנס לי לכסף לחשבון הפיוניר שלי (ישששש, 20 סנט ו-10 סנט, יו הו!!). במייל הזה גם צויין שאני צריך עוד פעם להעביר לפיוניר מסמך מזהה רשמי (תעודת זהות, פספורט או רישיון נהיגה) ועוד פעם למלא שאלון דומה לשאלון שמילאתי כבר בשלב 5.
הפעם הזאת שליחת התעודה המזהה ומילוא השאלון היה בטופס אינטרנטי שהגישה אליהם היתה בלינק שנשלח באותו המייל.

12) יש צורך להשלים את הפעולה גם מהצד של פייפאל. נכנסים לחשבון הפייפאל, ושם ל-Profile ומשם ל-Add/Edit Bank Accounts. לוחצים על הלינק על מנת לאשר את הבנק האמריקאי שלנו. במסך הבא פייפאל יבקשו מאיתנו לרשום את הסכומים של שתי ההעברות הקטנות שהם בצעו לחשבון הפייוניר שלנו (בשלב 9). רושמים את הסכומים הללו, על מנת לאשר את החשבון בנק האמריקאי של פיוניר בפייפאל.

13) כעת, צריך לחכות לאישור הסופי של השירות שלנו מפייוניר לאחר שהעברנו אליה את כל הטפסים. זה יכול לקחת עוד יום או יומיים, אבל בעיקרון זהו, חשבון הפייפאל שלנו מקושר לחשבון הפייוניר!

14) עכשיו ניתן למשוך כסף מפייפאל לחשבון הבנק האמריקאי שלכם. ההעברה הזאת היא ללא עמלה בצד של פייפאל. בהנחה שהפייפאל שלכם הוא דולרי, אז ההעברה מתבצעת מפייפאל בדולר לפיוניר בדולר, ופייפאל לא גובים עמלות על הערבה לחשבון בנק אמריקאי. מצד פיוניר, הם ייגבו מכם 1% מהסכו שהעברתם.

ניתן להשתמש בכרטיס של פייוניר ככל כרטיס אשראי רגיל של מסטרכרד, כולל למשוך ממנו בדולרים או בשקלים בכל בנקט בארץ. למעשה, לא חייבים למשוך דרך הכרטיס אשראי, וניתן לבצע העברה מפייוניר ישירות לחשבון בנק שלכם בארץ.

 

לסיכום, פייוניר בעצם מספקת לנו גמישות, אפשרות לחסוך בעמלות ולקבל כספים מכמה מהחברות הגדולות ביותר בתחום השיווק באינטרנט. לכל מי שמתעסק בתחום מומלץ לבדוק אותם ולראות איך השירות שלהם יכול לעזור לו. לפתיחת חשבון לחצו כאן  ( <= הרשם דרך הלינק הזה וקבל 25$ בונוס בהעברה ראשונה של של 100$ ומעלה).

 

 

העמלות הכרוכות בתהליך
– פתיחת חשבון בפיוניר היא בחינם.
– הזמנת כרטיס האשראי של פיוניר בחינם. 30$ התשלום על הכרטיס ייגבו לאחר ההעברה הראשונה שתבצעו לחשבון הפיוניר שלכם.
– הפעלת שירות ה-US Payment Service היא בחינם. קבלת הפקדות דרך השירות כרוכה בעמלה של 1%.

 

מאחל לכם חיבור מוצלח שיוביל לשימוש מסיבי ורווחי בחשבון הפיוניר שלכם. אם נתקלתם בבעיות במהלך החיבור שלכם לשירות ה-US Payment Service של פייוניר, רשמו אותם כאן ואני אנסה לעזור לכם. אם המדריך הזה עזר לכם, יותר מאשמח לשמוע זאת גם כאן בתגובות.

 

חזי.

תתחברו אליי בפייסבוק

ערוץ היוטיוב שלי

 

 

 

 

 

 

2 replies on “איך לחבר את פייפאל ל-Payoneer עם US Payment Service”

כמה שאלות לגבי השימוש ב PAYONEER:
מכרה שלי עושה עבודה עבור חברה אירופאית בדולר וביורו ומקבלת תשלום לרוב דרך paypal.
חיפשתי דרך בה היא תוכל לעשות רכישות בשקלים בארץ במינימום עמלות ובמקסימום בטחון.
1. האם החשבון של PAYONEER הוא מתחת לרדאר או שעליה לפתוח עוסק פטור ולדווח על ההכנסות ? האם מישהו בודק את החשבון הזה ? כי PAYPAL למיטב ידיעתי בטוח במובן הזה. האם במובן הזה יש הבדל בין הכנסה ממכירה ב EBAY לבין הכנסה משירות שניתן לחברה בחו"ל?
2. מה יותר משתלם, להעביר ל PAYPAL ואז לכרטיס דולרי נטען של הדואר? או ל PAYONEER ?
3. במידה ויש לה דולרים בחשבון PAYONEER והיא רוצה לעשות רכישות בארץ בשקלים עם הכרטיס לפי איזה שערי המרה הם עובדים ? האם שערי ההמרה הם טובים ?
4. אותה שאלה עבור הכרטיס של בנק הדואר.
5. האם בכלל עדיף להעביר ישירות לחשבון הבנק? האם יש לדווח באיזשהו אופן הכנסה שמגיעה דרך PAYPAL ?
6. האם השירות של PAYNEER אמין נוח ומשתלם ?

תודה

אהלן משה.
1) אני לא יועץ מס, אבל עקרונית חייבים לדווח על כל שקל שמרוויחים, גם בארץ גם בחו"ל, גם בפייפאל וגם, כמובן, בפיוניר.
2) מפייפאל לכרטיס דואר: 22שח להעברה + 0.8% במשיכה בלבד. יש הגבלה על סכום המשיכה המקסימלי, נדמה לי 800$. הכרטיס מאפשר לקבל כספים רק מפייפאל.
מפייפאל לפיוניר: 1% כל העברה לכל כיוון. הכרטיס מאפשר לקבל כספים מעוד מקורות (לא רק פייפאל).
די דומים, זה תלוי באופן השימוש.
3) לא יודע להגיד לך, אבל תניח שהם לוקחים את העמלה שלהם. אין כל כך אופציה אחרת, אז זה הרע במיעוטו.
4) הכרטיס של הדואר זה שירות של פיוניר עבור דואר ישראל. למרות זאת, לא יודע אם יש הבדלים בעמלות המרה (לא ירדתי לרזולוציות האלו).
5) זה יכול להיות. תבדוק בפייפאל את העמלות שלך להעברה לבנק, ובבנק את העמלות המרה. בכל מקרה חייבים לדווח על כל הכנסה, גם אם זה רק פייפאל.
6) אמין בהחלט. עובד איתם כבר שנתיים ולא היו לי בעיות (אם דואר ישראל עובד איתם, אז אין סיבה שאני הקטן לא).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *