ייעוץ וקוצינג אחד על אחד

אני לא עובד עם כל אחד. מהניסיון שלי, מה שאני למדתי כשזה מגיע לעזור לאנשים לבנות את העסק שלהם, יש כאלו שלא מסוגלים או שאין להם מה שדרוש כדי באמת להצליח.

הייתי רוצה לעזור לכולם, אבל מה לעשות שהזמן הוא משאב מוגבל. כדי שלא נבזבז אותו אחד לשני, השאלות האלו יעזרו להבין האם אנחנו מתאימים אחד לשני:

  • האם אתה בטוח ב-100% שאתה באמת רוצה לבנות עסק מצליח?
  • האם אתה מוכן להתאמץ, לצאת ממעגל הנינוחות שלך ולעשות את מה שצריך כדי להגיע לחופש כלכלי?
  • האם אתה מוכן לשלם את המחיר כדי להגיע לשם?

נכון להיום יש חומר שלי שאפשר לקבל חינם, כמו הקורס לשיווק באינטרנט או הבלוג הזה. בכל מה שקשור לאיביי, אפשר לרכוש את תוכנת הדרופשיפינג שאני מפתח, להצטרף לקבוצה שלנו ולקבל עדכונים מיד כשהם יוצאים.

אם אתה זקוק להדרכה אישית בנושאים אחרים, בלוגים, קידום, פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ממומן, בניית מותג או כל ייעוץ והכוונה שיוביל אותך להצלחה שלך בתחומים שיש לי בהם ידע, אשמח לעזור.

פה למטה יש כפתור על מנת להרשם לייעוץ איתי אחד על אחד. יש לזה מחיר, והמטרה לכך היא לוודא רצינות. אני מוכן לעבוד איתך, ואהיה איתך ב-100%, אבל אני חייב לוודא שאתה לא מבזבז את  הזמן שלי, ולא את הזמן של אנשים אחרים שהייתי יכול לעזור להם בזמן שההקשבה שלי נתונה אלייך.

אם המחיר נראה לך גבוה, אני מתנצל. זה לא מתאים לכל אחד. אני מקווה שהחומר החינמי שאני מפרסם מפעם לפעם יעזור לך.

אין ספק שמישהו כמוני שמבין בתחום יכול להביא אותך לאיפה שאתה רוצה להיות. כבר עזרתי להרבה אנשים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם באינטרנט. אני מתעסק בתחום האינטרנט כבר קרוב ל-4 שנים, צברתי ידע רב ואני מכיר עשרות קיצורי דרך שיכולים לעזור לכל אחד, לכל עסק ובכל תחום.

ברור שאתה יכול לנסות לעשות את זה לבד. הרבה אנשים ניסו, והרבה אנשים נכשלו. זה ידוע שאם אתה מקיף את עצמך באנשים שכבר עושים את מה שאתה רוצה לעשות… אם אתה מתחבר אליהם, מדבר איתם, מאפשר להם לאמן אותך במה שעובד ומה שלא, הסיכוי שלך להצליח גדל לאין שיעור.

וזה מה שאני רוצה לעשות בשבילך.

איך זה הולך לעבוד:

  • בצע את התשלום בכפתור למטה (תשלום מאובטח דרך פייפאל. ניתן גם לשלם בהעברה ישירה לבנק)
  • לאחר התשלום אצור איתך קשר ונתחיל לעבוד.
  • יש לך 30 יום אחריות מלאה. שילמת ואתה מרגיש שלא קיבלת את מה שציפית לו, כספך יוחזר לך.


ייעוץ 1 על 1
 

 

 

 

.