מי זה חזי הרשקוביץ

מי זה חזי הרשקוביץ ומה הביא אותו לאינטרנט?חזי הרשקוביץ

אני חזי הרשקוביץ, מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים בהשכלתי מאוניברסיטת בן גוריון. הסיבה שהלכתי ללמוד את התואר שבבית ספר הייתי "חנון מחשבים" וזה היה בעיניי מעבר טבעי, ואח"כ כך גם לעבודה בהייטק.

לאחר 7 שנים של עבודה, החלטתי לעזוב משרה מכניסה מאוד בחברת הייטק מצליחה על מנת לעשות את מה שאני באמת אוהב.

השינוי הגדול התחולל בי כשקראתי את הספר "אבא עשיר, אבא עני" בתחילת גיל 30, והבנתי שהתפיסה שלי היא של בן אדם עני. לא הייתי עני בכסף, אבל הבנתי שכדי להשיג את הדברים שאני באמת רוצה בחיים אני חייב לעשות שינוי.

אני אוהב לחיות, ולמרות שאני נהנה בעבודה, אני עוד יותר נהנה לטייל, לראות מקומות חדשים, ללמוד, ולהכיר אנשים חדשים בארץ ובחו"ל. כמו כן, הבנתי שכשיהיו לי ילדים אני ארצה לגדל אותם ולהיות איתם, ולא להיות אבא שרואה את הילדים שלו בבוקר שכהם הולכים לגן, ובלילה כשהם הולכים לישון.

התחלתי לעבוד חזק מאוד על יצירת מקורות הכנסה פסיביים וכך התגלגלתי לתחום השיווק באינטרנט, והתאהבתי, כי מצאתי מקום שאני מרגיש בו בבית. כאן פגשתי גם את אדריאנו ויעל לשקוביץ והקליק היה מיידי.

למרות שעולם האינטרנט הוא מחייב עבודה לא פשוטה, עם הרבה השקעה של שעות לתוך הלילה, הוא נותן לי להבין את משמעות הביטוי: תעשה את מה שאתה אוהב, ואז לא תעבוד אף יום בחייך.

אני לומד כל יום דברים חדשים, ויותר מהכל אני נהנה ללמד אנשים אחרים את מה שאני כבר למדתי.

לאחר פחות משנתיים בתחום, הבלוג שלי באנגלית הגיע למקום ה-13 בתחרות הנחשבת "Top 50 MLM blogs 2012", שזו הפלטפורמה היחידה בעולם שבה כל הבלוגרים לשיווק רשתי מתחרים כל שנה כבר 4 שנים ברציפות.

הנה רק חלק מהתגובות שקיבלתי מכמה מבלוגרים הטובים ביותר בעולם היום

את הניסיון שצברתי אני בזמן המעבר משכיר במשרה מלאה, לעצמאי שמתפרנס היום אך ורק משיווק באינטרנט, אני שמח להעביר לאנשים שבוחרים לעשות את הצעד האמיץ הזה גם הם. כמה תלמידים שלי כאן בארץ כבר מרוויחים היום כמה אלפי שקלים בחודש, ואני תמיד מוכן לעזור ולכוון אנשים בתחילת דרכם.

מאחל לכולם שתמצאו את מה שאתם באמת רוצים לעשות בחיים שלכם, ותצאו לדרך להגשים את זה. ואם אתה צריכים עזרה או חיזוק, אל תהססו ליצור קשר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *