מי אני?

מי זה חזי הרשקוביץ ומה הביא אותו לאינטרנט?חזי הרשקוביץ

אני חזי הרשקוביץ, מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים בהשכלתי מאוניברסיטת בן גוריון. הסיבה שהלכתי ללמוד את התואר שבבית ספר הייתי "חנון מחשבים" וזה היה בעיניי מעבר טבעי, ואח"כ כך גם לעבודה בהייטק.

לאחר 7 שנים של עבודה, החלטתי לעזוב משרה מכניסה מאוד בחברת הייטק מצליחה על מנת לעשות את מה שאני באמת אוהב.

השינוי הגדול התחולל בי כשקראתי את הספר "אבא עשיר, אבא עני" בתחילת גיל 30, והבנתי שהתפיסה שלי היא של בן אדם עני. לא הייתי עני בכסף, אבל הבנתי שכדי להשיג את הדברים שאני באמת רוצה בחיים אני חייב לעשות שינוי.

אני אוהב לחיות, ולמרות שאני נהנה בעבודה, אני עוד יותר נהנה לטייל, לראות מקומות חדשים, ללמוד, ולהכיר אנשים חדשים בארץ ובחו"ל. כמו כן, הבנתי שכשיהיו לי ילדים אני ארצה לגדל אותם ולהיות איתם, ולא להיות אבא שרואה את הילדים שלו בבוקר שכהם הולכים לגן, ובלילה כשהם הולכים לישון.

התחלתי לעבוד חזק מאוד על יצירת מקורות הכנסה פסיביים וכך התגלגלתי לתחום השיווק באינטרנט, והתאהבתי, כי מצאתי מקום שאני מרגיש בו בבית. כאן פגשתי גם את אדריאנו ויעל לשקוביץ והקליק היה מיידי.

למרות שעולם האינטרנט הוא מחייב עבודה לא פשוטה, עם הרבה השקעה של שעות לתוך הלילה, הוא נותן לי להבין את משמעות הביטוי: תעשה את מה שאתה אוהב, ואז לא תעבוד אף יום בחייך.

אני לומד כל יום דברים חדשים, והאתרים שלי מקבלים כל יום מאות כניסות, ואני יודע שזאת רק ההתחלה. אבל יותר מהכל אני נהנה ללמד אנשים אחרים את מה שאני כבר למדתי, ולהראות להם שגם הם יכולים לעשות בדיוק את אותה דרך שאני עשיתי ועדיין עושה.

מאחל לכולם שתמצאו את מה שאתם באמת רוצים לעשות בחיים שלכם, ותצאו לדרך להגשים את זה. ואם אתה צריכים עזרה או חיזוק, אל תהססו ליצור קשר.

 

חזי הרשקוביץ

כותב מומחה לשיווק באינטרנט באתר מאמרים

 

 

3 replies on “מי אני?”

היי חזי יש לי כמה שאלות בבקשה תענה לי עליהם:)

למה אתה והשותפים המצליחים אומרים שלא צריך להוסיף אנשים תחתיך בזקיוורדס כשאתה והם מנסים לגייס תחתיך אנשים?

איך בדיוק אפשר להרוויח פה מבלי לגייס אנשים? הריי אני מגדיל לי תרווח מיום ליום בכ2 סנט או משהו כזה נגיד מתחילים מ100 מחר היה לי 102.

ראיתי סרטונים של צחי רוזנטל שלך עם בחור מברזיל אם אני לא טועה.. והוא וחודשיים בתוכנית וכבר מרוויח 100$ ליום!
כל השותפים עם אנשים שרשומים תחתיהם שקנו בידים .

עכשיו השאלה שלי האם הפרסומים שאני מפרסם מביאים לי אנשים תחתי שאלה קונים גם בידים?
כי מישאל היה קשה למצוא מישהו שישקיע 1500 דולר לקניית בידים

ולא הבנתי מה זה נקודות VIP

תודה רבה חזי בבקשה תענה לי על כל השאלות

אני רשום תחת השותף שלך מתן ברום משהו כזה..

נדפק לי המחשב ולכן אני לא יכול לדבר עם מתן כי אני גולש ממחשב של חבר.. ואני רוצה גם לשמוע מימך את התשובות של השאלות שלי:)
ואני לא זוכר את הסקייפ שלי ..(מתן אצלי בסקייפ)

היי חזי מדובר רק ב3 שאלות לא הייתי אומר הרבה:)

והוספתי אותך בפייס אני "סיטו נו" ,+שלחתי לך הודעה בפייס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *