האם זה משתלם להשקיע בהייפ

בפוסטים קודמים דברנו על הייפים, שהן תוכניות שמאפשרות להרוויח עשרות ואפילו מאות אחוזים בשנה על ההשקעה. קיים בהן אלמנט של סיכון, והשאלה האם זה בכלל משתלם להתעסק בתוכניות מהסוג הזה.

בפוסט הזה אנחנו נבדוק כמה אפשר להרוויח בהייפ, ונענה על השאלה למי מתאים להתעסק בתוכניות הללו, ומה אפשר להפיק מזה בנוסף לכסף. אני בטוח שמי שיעקוב אחרי הטיפים כאן יגדיל מאוד את הסיכויים שלו להרוויח מהתוכניות, אבל לדעתי מעבר לכסף יש סיבה חשובה יותר להכיר את התוכניות הללו ולהיות מעורב בהן.


להשקיע בהייפ
אם פספסתם את הפוסטים הקודמים בנושא, תקראו כאן מה זה הייפ, וכאן קבלו טיפים לעשות כסף מהייפ.

כמה אפשר להרוויח בהייפ

בוא ניקח לדוגמה תוכנית הייפ שמאפשרת לנו להרוויח כל חודש 30% (בערך 1.5% ליום, שזה די מקובל בתעשייה). אם השקעתם 500$ אז אחרי החודש הראשון תרוויחו 150$. אם תמשכו את הכסף מיד אז תקטינו את ההפסד שלכם במידה והתוכנית "נעלמת" מ-500$ ל-350$, כלומר ייקח לכם קצת יותר מ-3 חודשים להחזיר את כל ההשקעה ולהתחיל להרוויח באמת בתוכנית.

דרך שנייה היא להשקיע כל חודש את הרווחים מחדש ולהגדיל את הקרן.
אחרי החודש הראשון הקרן תהיה 650$
אחרי החודש השני הקרן תהיה 835$
בסוף החודש השלישי יהיו לנו 1085$.כלומר כיסינו את ההשקעה, ואפילו נשארנו עם רווח של 85$.

ככל אצבע, ככל שנשקיע מחדש את הרווחים שלנו בהייפ, נתאפק, ולא נמשוך את הכסף, הרווח הסופי שלנו יהיה גדול יותר. כנ"ל לגבי החזר ההשקעה, שנגיע אליו מהר יותר אם נשקיע את הרווחים בתוכנית להגדלת הקרן. כמובן שזה אומר שהסיכון שלנו ייגדל, כי במקום להחזיר את ההשקעה בהדרגה, 150$ כל חודש, אנחנו נחזיר אותה בבת אחת אחרי 3 חודשים.

למעשה אם נמשיך להשקיע מחדש את כל הרווחים בתוכנית במשך 12 חודשים, בלי למשוך את הכסף, ה-500$ שלנו יגדלו ל-11649$!

ועכשיו דמיינו מה היה קורה אם היינו משקיעים בהתחלה 1000$, 3000$ או אפילו 10000$.

הסכומים הם באמת גדולים, אבל הייפים רבים לא מחזיקים מעמד שנה, ולכן אתם צריכים להיות זהירים, לא להתפתות להשקיע סכומים גדולים שאין לכם, בטח ובטח לא לעשות טעויות חמורות כמו לקחת הלוואות כדי להכנס להייפים. על מנת להרוויח הרבה כסף בהייפים צריך להשקיע הרבה כסף. אפשר להשקיע מחדש את הכסף שתרוויחו ולהגדיל את הקרן שלכם, אבל בשיטה הזאת ייקח הרבה זמן עד שתצליחו להרוויח סכום משמעותי.

למה כן להשקיע בהייפים

יש שתי סיבות להשקיע בהייפים:

1) כל יועץ פיננסי יגיד לכם שמותר ואפילו רצוי להשקיע אחוז קטן מההון שלכם בהשקעה ספקולנטית או בעסק. בדרך כלל מדובר ב-5%-15% מההון שלכם, תלוי בגיל ובסיבולת הסיכון שלכם. ככל שאתם צעירים יותר, היכולת שלכם להתאושש מהפסדים שעשויים להגרם גדולה יותר. הייפ עונה גם על ההגדרה של השקעה ספקולנטיבית וגם על ההגדרה של עסק, במיוחד בהתחשב בסיבה מספר 2

2) בניית עסק של שיווק באינטרנט ויצירת תזרים מזומנים ממספר מקורות הכנסה על בסיס תוכניות הייפ. פוטנציאל הרווח האמיתי של ההייפ הוא לאו דווקא מהרווח שתעשו על ההשקעה שלכם, אלא מהאפשרות להרוויח עמלות על צירוף אנשים. הייפים הם דרך מצויינת ללמוד שיווק באינטרנט בצורה שמאפשרת לבנות עסק אינטרנטי שמייצר לנו תזרים מזומנים אמיתי מכמה מקורות הכנסה ע"י קידום מספר תוכניות הייפ במקביל.

תוכניות הייפ הן דרך מעניינת להתחיל עסק באינטרנט מכיוון שהם מאפשרות להרוויח גם בלי לצרף אנשים, בלי "לשכנע" ובלי למכור. כדי להצליח באמת בעסק אינטרנטי יש להתמקצע במיומנויות של שיווק ומכירות וזהו תהליך שלוקח זמן. מכיוון שתוכניות הייפ מאפשרות להיות רווחיים בעסק גם בלי לצרף אנשים, זה מוריד את הלחץ המנטלי של אנשים שהם לא אנשי שיווק ומכירות מטבעם "למכור" את ההזדמנות שלהם (כי הם מרווחים בכל מקרה). ובמידה והם אכן הצליחו לייצר רווחים ע"י תוכניות ההייפ הם יכולים לקחת את הכספים הללו ולהשקיע אותם בכלים, בהדרכות ובפרסום על מנת את העסק.

יתרה מזאת, באופן פרדוקסלי, האפקט הפסיכולוגי שנגרם ללקוח פוטנציאלי כאשר אתה לא מפעיל עליו לחץ להצטרף לתוכנית הוא דווקא רצון להצטרף.

 

למי משתלם להשקיע בהייפ

הייפ מתאים לכל אחד שמחפש דרך להרוויח יותר על ההשקעה שלו. אבל בדיוק כמו בכל סוג השקעה אחר, אם זה ניירות ערך או נדל"ן, אם אתם לא יודעים מה אתם עושים, בהחלט יש סיכון שתפסידו את ההשקעה שלכם. על מנת להקטין את הסיכון זה חשוב שתיישמו את  הטיפים להשקעה בהייפ, ובמיוחד את הטיפ החשוב מכולם: לא להשקיע כסף שאתם פוחדים לאבד.

הייפים מתאימים גם לכל מי שבכלל מחפש עסק שייצר לו הכנסה פסיבית, בעיקר ע"י שיווק באינטרנט. היתרון הגדול בהייפ הוא שרוב התוכניות הללו הן אינטרנטיות והן מאפשרות להרוויח על ידי צירוף אנשים מכל העולם. זאת דרך מצויינת להתחיל לייצר תזרים מזומנים עבור עסק אינטרנטי, וגם הזדמנות אמיתית להתאמן על מיומנויות של שיווק ומכירות שהן קריטיות להצלחה בעסקים. אני בעצמי ועוד הרבה אנשים שאני מכיר התחילו באופן הזה.

אבל אולי הסיבה הכי חשובה למה משתלם להשקיע בהייפ היא שכאשר אתם מתעסקים בתוכניות הללו אתם נחשפים לעולם שלם של הזדמנויות שלא הכרתם לפני כן. הקשרים שייצרתי והאנשים שהתחברתי אליהם תוך כדי ההתעסקות בתוכניות הללו שווים בעיניי היום בראייה לאחור הרבה יותר מהכסף שהרווחתי, ובדיעבד ברור שהיו שווים את ההשקעה הראשונית.

מאחל לכם בהצלחה

חזי הרשקוביץ


תתחברו אליי בפייסבוק
ערוץ היוטיוב שלי

 


 

1) בשיווק רשתי ואין לכם תוכנית מסודרת איך להצליח? קורס חינם ילמד אתכם איך

2) רוצים להצליח בשיווק באינטרנט? סרטון קצר יגלה לכם איך לעשות את זה

 

תמונה:    jscreationzs / FreeDigitalPhotos.net

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים