טיפים למשקיעים בהייפים

טיפים להשקעה בהייפאם הגעת לפוסט הזה כנראה שאתה משקיע בהייפים או שאתה שוקל להכנס לתחום שמאפשר לך להרוויח עשרות ואפילו מאות אחוזים בשנה על ההשקעה הכספית שלך ע"י השקעה בתוכניות מהסוג הזה.

אם אתה לא יודע מה הייפ, ולמה אפשר להרוויח איתו אחוזים כאלו כשכל אופצית השקעה רגילה שאתה מכיר נותנת אולי 10% שנתי (במקרה הטוב), תקרא את הפוסט הזה: מה זה הייפ HYIP ואיך באמת אפשר לעשות עם זה הרבה כסף

בפוסט הזה אני אתן לך את כל הטיפים שאני מכיר על מנת להגדיל את הסיכוי להצליח בהשקעה בהשקעה בהייפים. יש הרבה טיפים שיכולים להגדיל את הסיכוי שלך להצליח בתחום הזה, אבל יש רק טיפ אחד שאתה פשוט חייב לשמור עליו בקפדנות אם אתה לא רוצה להפסיד את המכנסיים ולצאת מהעסק מושפל עם הזנב בין הרגליים.

הטיפ החשוב ביותר כאשר שוקלים להשקיע בהייפ

כל עסק מגלם בתוכו סיכון, ואף פעם שום דבר אינו מובטח. מנקודת המבט הזו, תוכנית ההייפ שונה מהשקעה לכאורה יציבה בסיכון וברווח נמוך, משום שבהייפ המשקיע יותר מודע לסיכון ולכן מוכן לגרוע מכל. בהשקעה מסורתית בסיכון וברווח נמוך, שמגיעה ממכשיר פיננסי "מקובל וממוסד" כמו אג"ח או מניות, כאשר נגרמים הפסדים גדולים הם מגיעים באופן בלתי צפוי וזה כואב. להפסיד 500$ בתוכנית הייפ כאשר השקעתם 500$ זה בדיוק אותו דבר כמו להפסיד 500$ באג"ח ממשלתי כאשר האג"ח הזה נופל ב-50% והשקעתם 1000$. בשני המקרים זה כואב בדיוק באותה מידה.

ולכן, הטיפ העיקרי: אף פעם לא להשקיע בהייפ כסף שאנחנו צריכים.למרות הפיתוי לכסף גדול, יש צורך להבין שגם קיים סיכון, ולכן ההמלצה היא להשקיע רק כסף שאנחנו מודעים לזה שיכול להיות שלא יחזור אלינו.

לאחר שכבר החלטנו להשקיע בהייפ, ישנם כמה דברים שאפשר לבדוק על מנת להגדיל את הסיכוי שלנו לבחור הייפ יציב שבסופו של יום יכניס לנו את הרווח שאנחנו מקווים לקבל.

 

שיקולים בבדיקת יציבות של הייפים

כמה זמן ההייפ קיים

כאשר אנחנו מחפשים באיזה הייפ להשקיע, אנחנו מחפשים תוכנית התוכניות שתשרוד לפחות 6-4 חודשים, כלומר מספיק זמן שבו תוכלו להכפיל או אפילו לשלש את הכסף, ואז להוציא אותו.

הייפ שקיים מספר חודשים או מעל שנה מראה מצד אחד על סוג של יציבות, כלומר כל המערכות הרלוונטיות עובדות, האתר פועל ומשלם כסף למשקיעים וזה בהחלט סימן טוב. מצד שני, ככל שההייפ קיים יותר זמן הסיכון שלו גדל כי יכול להיות שהוא ייסגר כשהמשקיעים הישנים יתחילו למשוך כספים בכמויות.

התנועה לאתר ההייפ

על מנת לוודא כמה זמן אתר הייפ קיים אפשר לבדוק את האלקסה שלו. ברור שעדיף לתפוס הייפ ממש כשהוא מתחיל כי אז הסיכוי להרוויח הוא הגדול ביותר. אבל כשאתם מצטרפים להייפ בהתחלה הסיכון הוא יותר גבוה כי לא יודעים האם המפעילים שלו מתכוונים לשלם, והאם הם בכלל מסוגלים להפעיל את האתר. מכיוון שיש כאן שיקולים לכאן ולכאן, פשוט תקחו את זה בחשבון כשאתם בוחנים את האפשרות להצטרף.

בדיקה של האלקסה תראה לכם גם האם האתר בצמיחה או בדעיכה, כפי שזה מתבטא בתנועה של הגולשים אל האתר. אני לא ממליץ להתעסק עם הייפים שהאלקסה שלהם היא גדולה יותר מ-100000 כי זה מראה שאין לאתר הרבה תנועה ולכן גם כנראה אין מספיק משקיעים.

כמה ההייפ משלם

ככל שההיייפ משלם יותר, כך הסיכוי שהוא ייסגר מהר יותר גדול יותר. תוחלת החיים של ההייפים שמשלמים עשרות אחוזים ביום היא קצרה ביותר. הייפים כאלו בדרך כלל לא מחזיקים מעמד אפילו שבוע, ברוב המקרים אין מאחוריהם שום נכס בסיס שיוצר רווחים למפעילים, כל הרווח שלהם מגיע ממשקיעים שמתפתים לשים את כספם בתוכנית. במקרים רבים בתוכניות הקצרות הללו למפעילים אין שום כוונה לשלם והם אכן לא משלמים למשקיעים.

בקיצור, הזהרו מההייפים שמבטיחים לכם אחוזים גבוהים מאוד.

טיפים כללים להשקעה בהייפים

יש מספר דברים שאתם יכולים לעשות על מנת לתת לעצמכם קצת יותר סיכוי להצליח:

  • לבדוק מי עומד מאחורי ההייפ. עם אפשר ליצור איתו קשר ולדבר איתו מה טוב. אם הוא מתחבא, כנראה שיש סיבה טובה לזה. יכול להיות שהוא לא רוצה שתדעו שהוא כבר היה מעורב בעבר בתוכניות שהתרסקו.
  • החזירו השקעה כמה שיותר מהר, ושחקו רק עם כסף שהרווחתם. אם החזרתם השקעה אי אפשר להפסיד. בכל התוכניות אתם יכולים לחשב לפי התכנית תגמול כמה זמן מרגע ההצטרפות אתם תחזירו השקעה אפילו בלי לצרף אנשים. כמובן שאם תצרפו אנשים הזמן שלכם להחזר השקעה ייקטן והסיכוי שלכם להצליח ייגדל.
  • לפצל השקעה. בדיוק כמו בעולם ההשקעות המסורתי, לא לשים את כל הכסף במקום אחד. חפשו כמה תוכניות הייפים רציניות ופצלו את הכסף שלכם בינהן.
  • חפשו הוכחות תשלום אמיתיות שיעידו שהאתר משלם. כדי באמת להצליח עם הייפים אתם חייבים לעשות קצת עבודת מחקר, לבדוק מה אומרים בפורומים ובקבוצות בפייסבוק על האתר ועל מי שמפעיל אותו. חפשו אנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם שיוכיחו לכם שהאתר עובד, אבל כמו בכל דבר אחר בחיים תפעילו שיקול דעת.
  • צרפו אנשים לתוכנית. כאשר אתם מצרפים אנשים לתוכניות, אתם מקבלים עמלות מהרווחים שלהם. זה בהכרח יקטין את הזמן שייקח לכם להחזיר השקעה ויקטין את הסיכון שלכם.

טיפ נוסף שגילו לי כמה משקיעים מנוסים בהייפים, הוא לא למשוך את כל הכסף בבת אחת. למרות הפיתוי הגבוה לעשות את זה, כדי לכסות את ההשקעה ולהכנס לרווח כמה שיותר מהר, כאשר המפעילים רואים אתכם מושכים את כל הכסף הם עלולים להכנס לבהלה ולברוח לכם עם הכסף.

אז עד כאן טיפים להשקעה בהייפים. אני בטוח שאם תיישמו אותם תגדילו מאוד את הסיכויים שלכם לבחור את התוכניות הנכונות שבהן באמת אפשר להרוויח כסף, ותדעו איך להימנע מתוכניות בעיתיות שייגרמו לכם להפסיד את ההשקעה שלכם.

בפוסט הבא נדבר על האם זה בכלל משתלם להשקיע בהייפים, ומה הדרך הכי טובה לעשות את זה.

 

חזי הרשקוביץ


תתחברו אליי בפייסבוק
ערוץ היוטיוב שלי

 

 


 

1) בשיווק רשתי ואין לכם תוכנית מסודרת איך להצליח? קורס חינם ילמד אתכם איך

2) רוצים להצליח בשיווק באינטרנט? סרטון קצר יגלה לכם איך לעשות את זה

 

תמונה:   rattigon / FreeDigitalPhotos.net

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים